Spalis

Spalis Lietuvoje lepina ne tik saulėta „bobų vasara“, bet ir nuotaiką gadina dargana, šalnos bei trumpėjančios dienos. Todėl kelionės į Graikiją, atostogos Turkijoje, ar išvyka į Pietų Ispaniją gali prailginti vasarą. Pietų Europos kurortai, Pafosas ir Larnaka Kipre, Antalija ir Bodrumas Turkijoje atiduoda ištikimiausiems rudens atostogautojams viešbučių kambarius už geriausias kainas. Italijoje spalis labai tinkamas ne tik poilsiui, bet ir miestų tyrinėjimui – tik vienas skrydis į Romą jus skiria nuo didžiausių kultūros ir architektūros stebuklų.

 

Nors Egipto kurortai turizmo sezoną tęsia visus metus, tačiau būtent spalį kitose šalyse po truputi vėstant orams, ši Šiaurės Afrikos valstybė vilioja šiluma ir viena gražiausių pasaulyje Raudonąja jūra. Spalis tinkamas metas lankyti ir Atlanto vandenyne įsitaisiusias Madeiros salas.

 

Spalį apie save primena ir tolimi tropiniai kraštai – lietingas sezonas pasitraukia iš Karibų regiono, Pietryčių Azijoje dar vis karšta, tačiau viskas taip pat linksta link atostogoms tinkamo meto, todėl skrydis į Tailandą gali būti puiki dovana artėjančios žiemos proga.