Birželis

Birželis – puikus mėnuo kelionėms ir atostogoms. Nors ir Lietuvoje sušyla ežerai, įsibėgėja vasara, tačiau Turkijos, Graikijos, Kipro ir Bulgarijos kurortuose jūros dar šiltesnės, paplūdimiai gauna dar daugiau per žiemą išsiilgtos saulės, o viešbučiai pasiruošę pasiūlyti puikių kainų ir paslaugų.

 

Birželio mėnesį dar ne per karšta ir Italijos bei Ispanijos kurortuose. Maljorkoje ne tik sudalyvausite siautulinguose vakarėliuose, tačiau ir turėsite galimybę ištyrinėti salos gamtą. Vasaros pradžia maloni ir pilna įspūdžių nuskridusiems į Barseloną. Italija birželį vilioja viskuo – žygių takais gaiviose Alpėse, itališku maistu šeimos restoranuose, meno šedevrais įspūdingiausiuose šalies miestuose nuo Milano, Venecijos, Florencijos ir Romos iki Neapolio, Palermo ar mažų Viduržemio jūros pakrantės miestukų. Italija vasaros pradžioje tiesiog yra geriausia vieta būti.

 

Birželį pats laikas leistis ir į dar vieną Europos pakraštį – Portugaliją. Pietų Portugalijos Algarvės regionas nustebins fantastiško grožio Atlanto vandenyno pakrantėmis, o Lisabona ir Porto įtrauks savo bohemiška atmosfera.