winter
ŽIEMA
Gruodis (0) Sausis (2) Vasaris (0)
spring
PAVASARIS
Kovas (0) Balandis (0) Gegužė (9)
autumn
RUDUO
Užpildyk užklausą:
Dėkojame, Jūsų užklausą gavome, su Jumis susisieksime!
Užpildykite visus reikalingus laukus ir bandykite dar kartą!
Balandis
Šiuo metu pasiūlymų pagal šią kategoriją nėra.

Balandžio mėnuo – tai laikas, kai naujam atostogų sezonui atsiveria daugelis pietų Europos kurortų. Turkijos kurortas Antalija – viena turistų labiausiai pamėgtų atostogų vietų. Antalijoje balandžio mėnesį pasitinka žydintys augalai, švelnus klimatas ir daug saulės. Balandį dažniausiai prasideda ir skrydžiai į Kiprą. Balandžio mėnesį Egiptas irgi nesitraukia iš populiariausiųjų sąrašų. Tai viena iš nedaugelio pasaulio valstybių, kur atostogauti galima ištįsus metus.

 

Kartu su Turkija ir Egiptu į svečius keliautojus bei saulės ištroškusius poilsiautojus kviečia ir Ispanijos kurortai. Verta pasvarstyti apie kelionę į Maljorkos salą, atostogas Kosta Bravoje, Alikantėje ar Menorkoje. Kanarų salos balandžio mėnesį taip pat išlieka atostogautojų radare.

 

Nors Italijoje balandį baigiasi slidinėjimo sezonas, tačiau dar daugiau turistų suplūstą atostogauti į Siciliją, Sardiniją, Riminį ar Kalabrijos regioną. Tai puikus metas lankyti ir Italijos miestus – Neapolį, Romą, Milaną.

 

Paskutines sausojo sezono savaites balandžio mėnesį skaičiuoja Maldyvai, Dominikos respublika, Kuba, Meksika. Tailande prasideda dideli karščiai, tačiau tai netrukdo tūkstančiams pasaulio turistų atsivėsinti Tailando jūroje. Lietingasis sezonas balandžio mėnesį baigiasi ir egzotiškuose Seišeliuose. Todėl balandžio mėnuo vadinamas tikrojo vasaros sezono startu, kai galėsite rinktis keliones nuo artimesnių Pietų Europoje iki tolimų egzotinių kraštų.