winter
ŽIEMA
Gruodis (0) Sausis (2) Vasaris (0)
spring
PAVASARIS
Kovas (0) Balandis (0) Gegužė (9)
autumn
RUDUO
Gegužė

Gegužės mėnesį pražysta dar daugiau Europos kurortų. Pirmiausiai tai daugelis Graikijos salų. Atostogos Kretoje, kelionė į Rodo salą, ar poilsis Korfu saloje, kerintis Zakintas, įdomusis Peloponeso pusiasalis – viskas bus malonu ir saulėta gegužės mėnesį. Šiame Viduržemio jūros regione įsibėgėja turistiniai sezonai Turkijos kurortuose – Antalijoje ir Bodrume. Natūraliai į kompaniją prisijungia ir Kipro sala. Egiptas su savo Raudonosios jūros turtais ir puikiais viešbučiais gegužės mėnesį taip pat nepraranda aktualumo.

 

Dar viena šalis, kuri pradeda turistinį sezoną gegužės mėnesį – tai Bulgarija. Auksinių smilčių, Saulėtojo kranto, Nesebaro, Burgaso, Varnos kurortuose gegužės mėnesį rasite patį geriausią kainos ir kokybės santykį. Juodoji jūra jau taip pat bus įšilusi maudynėms.

 

Ispanijos ir Italijos kurortuose promenados užsipildo turistais iš visos Europos, restoranai plačiai atlapoja duris, todėl nesvarbu ar pasirinksite kurortą žemyninėje šalies dalyje, ar atostogausite vienoje iš Viduržemio jūros salų – maistas, viešbučių paslaugos ir geras oras nenuvils.

 

Norintys kažko egzotiškesnio visada galės pasirinkti karštą, bet pramogų ir spalvų pilną Tailandą, o ieškantiems atokių kraštų nuo gegužės vidurio puikiai tiks Mauricijaus salos, Seišeliai ar kitos egzotiškos Afrikos pakrantės.