Užpildyk užklausą:
Dėkojame, Jūsų užklausą gavome, su Jumis susisieksime!
Užpildykite visus reikalingus laukus ir bandykite dar kartą!
Gruodis
Šiuo metu pasiūlymų pagal šią kategoriją nėra.

Gruodžio mėnuo – tai metas, kai keltuvus paleidžia ir trasas atveria Italijos ir Austrijos slidinėjimo kurortai Alpėse. Suskubę užsisakyti slidinėjimo atostogas iš anksto, gruodžio mėnesį galite sumedžioti tikrai gerų pasiūlymų. Antra vertus, per Kalėdų šventes daugelis Alpių kurortų tampa vakarėlių sostinėmis, todėl ir vietos surasti gruodžio antroje pusėje gali būti sunkiau.

 

O norintiems šventinį žiemišką sezoną sutikti prie šiltos jūros visada yra alternatyva keliauti į Egiptą. Ten net ir gruodį pasitinka malonus ir atostogoms tinkamas klimatas. Jungtiniai Arabų Emyratai gruodžio mėnesį taip pat išsivaduoja iš karščių, o juose ne tik pasižvalgysite po nerealųjį Dubajų ar Abu Dabį, tačiau ir pasimėgausite puikiais paplūdimiais bei šilta jūra.

 

Nusitaikę į dar tolimesnius kraštus, Kalėdas galės sutikti Tailande, Balyje ar kitoje pasaulio pusėje – Meksikoje, Kuboje, Dominikos respublikoje, Kosta Rikoje. Gruodžio mėnuo labai tinkamas kelionėms į pusiaujo kraštus, ten daug kur lepina puikus oras ir šiltos jūros.

 

Norintiems pasižmonėti Europoje, Kalėdų laikotarpiu gausu įvairiausių miestų ir rengiamų kalėdinių mugių. Verta aplankyti Italijos sostinę Romą ir miesto širdyje įsikūrusį Vatikaną.