Sausis

Lietuvoje sausio mėnuo šaltas, tamsus, o gerai padirbėję prieš žiemos šventes keliautojai po Naujų metų patraukia atostogauti. Tai puikus metas keliauti į egzotinius kraštus. Iš artimiausių šiltų kraštų patraukliausi sausio mėnesį skrydžiai į Egiptą ir Jungtinius Arabų Emyratus. Dubajuje ar Hurgadoje lepins švelnesnis klimatas, tačiau saulės ir šiltos jūros užteks visiems. Kitoje Europos pusėje turistus sausio mėnesį vilioja Kanarų salos.

 

Sausio mėnesį keliautojus kviečia ir tolimesni egzotiniai kraštai – Maldyvuose sausį saulėta ir sausa, Dominikos respublikoje, Kuboje, Meksikoje sausį taip pat vyrauja sausi orai, salas ir tropikus aplenkia lietūs, todėl galėsite tyrinėti šias šalis, ar tiesiog gurkšnoti kokteilius fantastiškuose paplūdimuose. Sausio mėnesį Tailande – taip pat idealus klimatas ir atostogoms prie jūros, ir kelionėms po šalies vidų.

 

O norintiems kitokių, žiemiškų atostogų, sausio mėnesį išskėstomis rankomis laukia Italijos slidinėjimo kurortai. Austrijos slidinėjimo kurortuose sausį taip pat puikios Alpių kalnų trasos, daug sniego ir geros kainos prieš pikinį vasario mėnesį.