winter
ŽIEMA
Gruodis (0) Sausis (2) Vasaris (0)
spring
PAVASARIS
Kovas (0) Balandis (0) Gegužė (9)
autumn
RUDUO
Užpildyk užklausą:
Dėkojame, Jūsų užklausą gavome, su Jumis susisieksime!
Užpildykite visus reikalingus laukus ir bandykite dar kartą!
Lapkritis
Šiuo metu pasiūlymų pagal šią kategoriją nėra.

Lapkričio mėnuo – vienas iš tų mėnesių kai Lietuvoje norisi kiurksoti mažiausiai. Bet lapkritį darganomis pasidengia ir daugelis Europos kurortų, atvėsta oras, Viduržemio jūra pasidaro nebe tokia maloni, daugelis šalių baigia savo turistinius sezonus. Antra vertus, tai puikus metas Italijos, Ispanijos, Portugalijos miestų pažinimui. Turistų ne daug, viešbučiuose ir restoranuose kainos geros, o pamatyti Barselonoje, Madride, Romoje ar Lisabonoje tikrai yra ką.

 

Vis dėlto, visų atostogautojų akys lapkričio mėnesį krypsta į tolimus egzotinius kraštus. Pats geriausias metas lapkritį keliauti į Tailandą ir džiaugtis šilta Tailando jūra, Puketo, Patajos, Krabio, Samujo, Šango ir kitų salų teikiamais malonumais. Kitos šalys, tokios kaip Indonezija ir turistų rojus Balis, Vietnamas, Kambodža, Mianmaras ar Filipinai taip pat laukia lankytojų.

 

Lapkričio mėnuo – puikus metas keliauti į Karibus. Pigūs skrydžiai į Kubą, geri pasiūlymai Meksikoje, ar egzotiškoji Dominikos respublika lapkritį sutraukia daug keliautojų iš Europos.

 

Lapkričio mėnesį verta apsvarstyti atostogas Afrikos pakrantėje – nuo Zanzibaro paplūdimių iki Seišelių, nuo Mauricijaus salų iki Kenijos pakrantės, viskas tinkama ne tik geram poilsiui, bet ir įsimintinam gyvenimo nuotykiui.