winter
ŽIEMA
Gruodis (0) Sausis (2) Vasaris (0)
spring
PAVASARIS
Kovas (0) Balandis (0) Gegužė (9)
autumn
RUDUO
Liepa

Liepa – atostogų metas nuo Šiaurės iki Pietų Europos, nuo kaimyninių valstybių iki tolimiausių ir egzotiškiausių kraštų. Vasaros viduryje Egipte, Jungtiniuose Arabų Emyratuose gali būti šiek tiek per karšta. Saulė stipriai kaitina ir Italijos bei Ispanijos pakrantes, todėl geriausiai gaivos liepą ieškoti Viduržemio jūros saloje. Šį mėnesį tikrai verta pasvarstyti apie atostogas Graikijos salose, Kipre, Maltoje, tose pačiose Italijai ir Ispanijai priklausančiose salose.

 

Kreta – didžiausia Graikijos atostogų sala, kurioje susijungia viskas – žydra jūra, puikūs paplūdimiai, įspūdinga gamta, daug kultūrinio ir istorinio paveldo bei puikus Viduržemio jūros maistas. Jei norite daugiau ramybės savo atostogoms rinkitės Korfu, Zakinto, Mykonos, Rodo ar Koso salas.

 

Visoje Turkijos pakrantėje nuo Alanijos iki Marmario ar Bodrumo atostogų sezonas pasiekia piką. Čia suskrenda poilsiautojai iš viso pasaulio, viešbučiai neriasi iš kailio stengdamiesi suteikti kuo geresnį poilsį atvykėliams, o turistai myli Turkiją dėl pramogų bei veiklų įvairovės, gero aptarnavimo.

 

Į nuožmią konkurencinę kovą dėl turistų įsijungia Bulgarija, galinti pasiūlyti pigias kainas, bet geras poilsio sąlygas. Atostogautojų neatsigina ir kitos Pietų Europos valstybės, tokios kaip Kroatija, Juodkalnija ar net pastaraisiais metais vis labiau turistinę infrastruktūrą plečianti Albanija.