winter
ŽIEMA
Gruodis (0) Sausis (2) Vasaris (0)
spring
PAVASARIS
Kovas (0) Balandis (0) Gegužė (9)
autumn
RUDUO
Egiptas

Egiptas – tai vieta, kur prasidėjo šiuolaikinis masinis turizmas. Kruizai Nilu Egipte ir buvo pirmosios turistinės kelionės Europos aukštuomenei daugiau nei prieš 100 metų. Dabar kelionės į Egiptą prieinamos daugeliui ir yra vienas puikiausių būdų pabėgti nuo prasto oro ar rūpesčių į saulėtą Raudonosios jūros pakrantę. „Viskas įskaičiuota“ viešbučiai Egipte siūlo pasakiškas kainas, o šiltas Raudonosios jūros vanduo, koraliniai rifai, spalvotas povandeninis pasaulis, turistams įrengti paplūdimiai ir saulės vonios atgaivina net ir labiausiai pavargusį.

 

Prie žymiausių Egipto kurortų Hurgados ir Šarm el Šeicho pridėkime visą didingos senovės Egipto civilizacijos paveldą, Kairo šurmulį, Nilo upės pakrančių gyvenimą, Sacharos dykumos magiją ir gausime neįtikėtiną atostogų kokteilį. Smagiausia, kad visu tuo Egipte galima džiaugtis ir žiemos sezono metu, ir pavasarį, ir per vasaros atostogas, ir rudens sezonu. Atostogos visus metus!

 

Egiptas – tai tiltas tarp Artimųjų Rytų ir Afrikos, tarp arabiško pasaulio ir krikščionybės, todėl čia persimaišė senovės Egipto civilizacijos palikimas, įvairios religijos ir papročiai. Nors tai arabiška ir islamiška šalis, tačiau Egiptas išlieka atviras turistams, šiuolaikinėms pramogoms ir požiūriams. Išplėtota turizmo infrastruktūra leidžia Egiptui konkuruoti atostogų rinkoje ir pasiūlyti geriausias paslaugas už mažiausią kainą. Kokybiški ir pigūs viešbučiai – vienas iš šios šalies išskirtinumų.

O jei nesinori sėdėti viešbutyje ar prie vienos gražiausių pasaulyje Raudonosios jūros, Egipte pramogų ir įdomybių apstu. Galima aplankyti vietos gentis, beduinus Sacharos dykumoje, o Gizos piramidės Kaire yra pripažintos žmonių sukurtu pasaulio stebuklu. Luksoro šventyklos, žymusis Karalių slėnis ir daug kitų senovės Egipto paminklų traukia keliautojus iš viso pasaulio. Verta prisiminti, kad Egipte visada rasite savo pardavėją, su kuriuo galėsite iš širdies pasiderėti dėl egzotiškų arabiškų prekių ir suvenyrų arabiškame turguje.