winter
ŽIEMA
Gruodis (0) Sausis (2) Vasaris (0)
spring
PAVASARIS
Kovas (0) Balandis (0) Gegužė (9)
autumn
RUDUO
Rugsėjis

Rugsėjis tai pats geriausias mėnesis keliauti tiems, kurie iškentėjo vasarą neaplankę populiariųjų kurortų ir Pietų Europos valstybių. Turistų srautas Turkijoje, Graikijoje, Italijoje, Ispanijoje, Portugalijoje šiek tiek sumažėja, oras tampa švelnesnis, o viešbučiai pasiūlo ir daugiau nuolaidų.

 

Aksominis sezonas apgaubia Bulgarijos paplūdimius, Turkijos kurortuose vis dar nesibaigia šurmulys, tačiau jau galima rasti ramesnių vietų, o Viduržemio jūra rugsėjį pati šilčiausia. Rugsėjis ir vaisių derliaus metas, todėl ir Bulgarijos ar Turkijos kurortuose, ir Ispanijos pietuose išragausite šviežiausių vaisių, daržovių ir jūros gėrybių.

 

Skriskite į Graikijos salas, jei norite ramių, šiltų ir pigių atostogų. Keliaukite į Italiją pasitikti rudens ir apžiūrėti Sicilijos ar Sardinijos derliaus nuėmimo švenčių. Pietų Ispanijos paplūdimiai ir Alanijos regionas jūsų lauks išskėstomis rankomis. Rugsėjis – puikus metas ir lankyti Balkanų valstybes bei turizmo lyderę regione – Kroatiją.

 

Tropiniai kraštai taip pat laukia keliautojų ir atostogautojų, bet kai Europoje rugsėjį toks malonus klimatas ir geros kainos, toli skristi atostogauti ir nesinori.