winter
ŽIEMA
Gruodis (0) Sausis (2) Vasaris (0)
spring
PAVASARIS
Kovas (0) Balandis (0) Gegužė (9)
autumn
RUDUO
Užpildyk užklausą:
Dėkojame, Jūsų užklausą gavome, su Jumis susisieksime!
Užpildykite visus reikalingus laukus ir bandykite dar kartą!
Kovas
Šiuo metu pasiūlymų pagal šią kategoriją nėra.

Kovo mėnuo tai laikas, kai Italijoje įsivyrauja malonus klimatas, tinkamas pirmoms atostogoms Sicilijoje, Sardinijoje, Riminyje, Neapolio ir viso Kalabrijos regiono lankymui. Kovo mėnesį Italijoje nevargins karščiai, o žydintis pavasaris Pietų Europoje sutrumpins žiemos sezono nuovargį Lietuvoje. Smagiausia ir tai, kad labai norint, kartu su atostogomis jūros pakrantėje, kovo mėnesį galima suderinti ir slidinėjimo kelionę Alpėse. Iki pat kovo pabaigos dalyje Italijos ir Austrijos slidinėjimo kurortų dar vis atidarytos silidinėjimo trasos ir lepina maloni saulė.

 

Egipte kovo mėnesį Hurgada, Šarm el Šeichas, Marsa Alamas ir toliau laukia atostogautojų. JAE ir šios šalies įspūdingieji miestai Dubajus, Abu Dabis, Fudžeira kovo mėnesį dar taip pat tinkami lankymui – vėliau ten tiesiog per karšta.

 

Iš egzotiškų kraštų kovo mėnesį skrydis į Maldyvus – puiki mintis, nes čia tebesitęsia sausasis sezonas. Taip pat ir Dominikos respublikoje, Kuboje, Meksikoje vis dar puikus oras atostogoms ir šalių tyrinėjimams.

 

Kovo pabaigoje į Tailandą atkeliauja karštasis sezonas, todėl norintys paties maloniausio klimato skrydį į Patają, Puketą, Krabį ir populiariąsias Tailando salas turėtų planuoti dar pirmoje kovo pusėje. Kovo mėnesį iš lietingiausio sezono išsivaduoja ir spalvota bei didelė Azijos šalis – Indonezija. Pats laikas keliauti į Balį, apžiūrėti salos įdomybes, budizmo persmelktą kultūrą, o gal net griebti į rankas banglentę.