winter
ŽIEMA
Gruodis (0) Sausis (2) Vasaris (0)
spring
PAVASARIS
Kovas (0) Balandis (0) Gegužė (9)
autumn
RUDUO
Turkija

Atostogų kelionė į Turkiją – daugeliui keliautojų vienas laukiamiausių metų įvykių. Turkiją skalauja net kelios jūros, tačiau labiausiai turistus vilioja šiltas Viduržemio jūros vanduo. Šalia didžiausių pasaulio turizmo centrų Turkijos kurortai užima garbingą vietą pasaulio turizmo žemėlapyje.

 

Pasaulio populiariausių turistinių šalių reitinge Turkijai skirta net 6 vieta. Šalis priima virš 50 milijonų turistų per metus ir kiekvienam iš jų skiriamas didelis dėmesys. Atostogautojai skrenda į Turkiją ne tik dėl puikaus klimato ar aukštos aptarnavimo kultūros, tačiau ir dėl gero atostogų kainos ir kokybės santykio.

 

Antalija, Alanija, Kemeras, Bodrumas, Marmaris – tai pajūrio kurortai, kur kiekvienas atostogautojas jau yra atradęs savo mėgstamus viešbučius, paplūdimius ar pramogas. O pasirinkusiems skrydį į Turkijos kurortus pirmą kartą, visada atsivers platus paslaugų spektras – nuo šeimos atostogų iki romantiško poilsio dviese, nuo gausių linksmybių „viskas įskaičiuota“ viešbučiuose, iki ekskursijų į istorinio paveldo stebuklus Turkijos viduje. Didelis Turkijos privalumas, kad čia kurortą sau ras kiekvienas keliautojas – ir norintis ramumos, ir šurmulio.

 

Dar vienas Turkijos išskirtinumas – gausus lankytinų vietų ir istorinių objektų skaičius. Net 18 Turkijos gamtos ir kultūros paveldo stebuklų įtraukta į UNESCO sąrašą. Žymiausi lankytini objektai – Kapadokija ir jos pasakiškos uolos, Pamukalė mineralinės versmės suformavusios neįtikėtiną kraštovaizdį, Artemidės šventykla Efese, megapolio Stambulo senamiestis – mąsina milijonus keliautojų iš viso pasaulio. Viešėdami Stambule ne tik pamatysite visą Bizantijos ir Osmanų imperijų didybę, tačiau ir skaniai pavalgysite turkiško maisto, bei fantastiškai apsipirksite turkiškame turguje.

 

Turkija – tai šalis skirta jūsų subalansuotam poilsiui Viduržemio jūros kurortuose.