winter
ŽIEMA
Gruodis (0) Sausis (2) Vasaris (0)
spring
PAVASARIS
Kovas (0) Balandis (0) Gegužė (9)
autumn
RUDUO
Graikija

2000 salų valstybė – saulėtoji Graikija traukia turistus iš viso pasaulio savo maistu, puikiu klimatu, šilta Viduržemio jūra, pietietišku gyvenimo būdu ir istoriniais Europos civilizacijos paminklais. Atostogos Graikijoje jau tapo neatsiejama daugelio lietuvių poilsio dalimi. Keliauti į Graikiją norisi dar ir dar, nes čia visada rasite sau tinkamą salą, įdomias veiklas ir gerą poilsį.

 

Nesvarbu, ar susiruošėte keliauti į Atėnus, ar jūsų skrydis į Kretą, o gal patraukėte ilsėtis į Rodo salą, ar jūsų tikslas – Kosas, ko visada galite tikėtis, tai pigių atostogų. Geros kainos Graikijoje yra taisyklė, o ne išimtis. Nukentėjusi nuo ekonominės krizės, ši šalis kaip niekas kitas laukia turistų ir siūlo puikias atostogas už geriausią kainą.

 

Graikijoje tiek daug mažų įlankėlių, salų ir užutėkių, kad krištolinio vandens paplūdimį gali sau atrasti kiekvienas turistas. Baltai mėlynų namelių miesteliai ir žydros lagūnos – jau tapo Graikijos vizitine kortele. Natūralus, vitaminų pilnas, Viduržemio jūros pakrantės maistas ir daug saulėtų dienų padės jums ne tik gerai pailsėti Graikijoje, bet ir pagerinti sveikatą. Svetingi graikai – vieni ilgaamžiškiausių planetos gyventojų, todėl jų gyvenimo būdo verta pasimokyti.

 

Atėnai – Europos civilizacijos lopšys, čia suklestėjo ir iki mūsų dienų atkeliavo vakarietiški gyvenimo principai, filosofija, mitai ir legendos, mokslo pasiekimai. Atėnų Akropolis visų šių civilizacinių pasiekimų simbolis, kurį būtina aplankyti atostogų Graikijoje metu. Be to, Atėnai yra puikių restoranų, barų ir pasilinksminimo vietų miestas. Didžiausias Graikijos turizmo centras – Kreta su salos sostine Heraklionu jums pasiūlys puikius viešbučius ir jaukius svečių namus, daug gamtos ir šiltą jūrą.

 

Iš 17 didžiausių apgyvendintų Graikijos salų atostogoms sau tikrai išsirinksite tinkamiausią ir ten norėsite sugrįžti kiekvienais metais. Graikija traukia tarsi magnetas.